Teslimat Bilgileri

Teslim Şartları -Toptan Ucuz Elektrik Malzemesi 

Ürünler nasıl teslim edilecek


Hafta içi saat 17:00`ye kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilerek ertesi iş günü elinize ulaşır. Cumartesi günü saat 15:00`e kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilerek bir sonraki iş günü elinize ulaşır. Mesai saatleri dışında, pazar günleri ve resmi tatillerde verilen siparişler siparişi takip eden ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilerek bir sonraki iş günü elinize ulaşır. Kargo şirketinin uzak hat listesinde bulunan şehirler için teslim süresi 2 iş günüdür. "ÖN SİPARİŞLİ ÜRÜN" etiketi olan ürünlerde teslim süresi yaklaşık 5 iş günüdür ve stok yetersizliği nedeniyle sipariş gönderilemezse ödemeniz iade edilir. EFT yoluyla yapılan ödemelerde sipariş tutarı firmamıza ait banka hesabına aktarılana kadar gönderi yapılmaz. Büyük hacimli siparişlerde gönderiler ambar yoluyla yapılır. Farklı kargo şirketiyle gönderi yapılması istendiği takdirde kargo masrafı alıcı tarafından karşılanır ve teslimat sırasında ödenir. KKTC`den verilen tüm siparişlerde kargo masrafı alıcıya aittir. Kargo şirketinden kaynaklanan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. Sevkıyattan kaynaklanan hasarlardan kargo firması sorumludur. Siparişlerin teslim alınırken kontrol edilmesi ve hasarlı olduğu tespit edilirse kargo firmasının personeli yanında tutanak düzenlenmesi gerekmektedir.


Ürünlerin garantisi var mı?


Satın aldığınız aldığınız tüm ürünler firmamızın kalite güvencesi altındadır. Satın alınan ürünlerle birlikte üretici firmanın verdiği garanti belgeleri kaşelenerek gönderilir ve üretici firma tarafından belirlenen garanti süreleri geçerlidir. Garanti belgesi bulunmayan ürünlerde aksi belirtilmedikçe fatura tarihinden itibaren 1 yıl garanti verilmektedir. Tüm ampul çeşitleri garanti kapsamı dışındadır. Ampul siparişlerinde ürünler kontrol edildikten sonra paketlenir ve arızalı ürün iadesi kabul edilmez.


Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?


Kargoda zarar gördüğüne inandığınız ürünü teslim almayınız. Sevkiyattan kaynaklanan hasarlardan kargo firması sorumludur. Siparişlerin teslim alınırken kontrol edilmesi ve hasarlı olduğu tespit edilirse kargo firmasının personeli yanında tutanak düzenlenmesi gerekmektedir. Aksi halde hasarlı ürünün iadesi kabul edilmeyecektir. Teslim edilen ürünün eksik, hatalı veya siparişinizden farklı çıkması durumunda konuyu önce telefon ya da e-mail yoluyla firmamıza bildiriniz. Eksik veya hatalı gönderildiği tespit edilen ürünlerin iadesi ile yerine gönderilecek ürünlerin kargo masrafları firmamız tarafından karşılanacaktır. Satın alınan ürünler herhangi bir nedenle fatura tarihi üzerinden en geç 5 iş günü içerisinde iade edilebilir. Ürün iade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir. İade edilen ürünler orijinal kutusu ile zarar görmemiş şekilde ve eksik parçası bulunmadan iade edilmelidir. İade edilmek için firmamıza gönderilen ürünler tarafımızdan kontrol edildiğinde eksik ya da hasarlı olduğu tespit edilirse iadesi kabul edilmez ve karşı ödemeleri olarak yeniden kargoya verilir. İadesi onaylanan ürünlere ait geri ödeme en geç 15 iş günü içinde alışveriş yaptığınız kredi kartınıza iade edilir veya yazılı olarak bildireceğiniz banka hesap numarasına havale yoluyla gönderilir. Ürünleri iade etmeden önce firmamıza bilgi vermenizi önemle rica ederiz.


Aradığım ürünü nasıl bulabilirim?


Ürünleri bulabilmeniz için ekranın sağ tarafında bulunan hızlı arama seçeneğini kullanabilirsiniz. Aradığınız ürünü bulamazsanız e-mail yoluyla firmamıza bildirebilirsiniz. Çalışma alanımızla ilgili tüm isteklerinizi (sitemizde olmasa dahi) tedarik etmeye çalışırız.


İLETİŞİM

info@toptanelektrikmalzemesi.com